• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Заступник Богдана обурила ветеранів заявою про причини війни на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Заступник голови Офісу президента Ганна Коваленко, спілкуючись з ветеранами-переселенцями, неоднозначно висловилася про причини початку війни на Донбасі

Інцидент стався біля будівлі ОПУ на Банковій, куди колишні учасники бойових дії прийшли домагатися дотримання своїх прав, передає "ДС".

Заступник голови Офісу президента Андрія Богдана Ганна Коваленко вийшла до протестуючих і зажадала прибрати встановлені намети, а замість цього дочекатися спілкування з президентом або міністром у справах ветеранів, повідомив телеканал "Прямий".

Один з учасників пікету зазначив, звертаючись до Коваленко, що війна не з-за них почалася. На це заступник голови ОПУ заявила: "А чому не з-за вас?"

"Не провокуйте, ми не будемо більше з вами розмовляти. З-за нас почалася війна в країні?!" - обурилися ветерани.

Коваленко відповіла: "А чому ні?" і стала вимагати, щоб її не знімали на камеру. Примітно, що заступник голови Офісу президента спілкувалася російською мовою.

Відео словесної перепалки опублікував юрист Андрій Чудовський у себе в Facebook.

Под АП-ОП продолжается акция войнов АТОВПО!Вот пришла зам ОП.. очень умная девушка.. в своем юном возрасте советник министров , народный депутат и зам главы ОП Сотник майдана и тд. Пришла сказать атошникам что " денег нет ..но вы держитесь "))А еще со слов зама оп зЕ война началась за АТОВПО..как то так

Gepostet von Andrey Chudovsky am Sonntag, 15. September 2019

Коментарів Офісу президента і самої Анни Коваленко поки не надходило.

Нагадаємо, протягом кількох днів ветерани-переселенці вимагають житло, яке повинно бути надано в рамках урядової програми (постанова КМУ №280).

    Реклама на dsnews.ua