• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В ОДА Запорізької області стверджують, що йдуть за "італійським сценарієм"

Запорізька область перейшла до "червоної" карантинної зони. Найгірша ситуація спостерігається в облцентрі, де деякі лікарні заповнені на 100%, тому місто йде до найгіршого "італійського сценарію"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Запорізької ОДА Олександр Старух, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми йдемо по найгіршому "італійському сценарію" в обласному центрі. З киснем в нас все нормально, додаткові місця відкриємо. Питання — чи вистачить лікарів. "Італійський сценарій" розвитку епідемії — це коли зупинити спалах хвороби не вдається. Згідно з офіційними даними лабораторного центру МОЗ, за останню добу тільки в Запоріжжі було виявлено 622 випадки захворювання на коронавірус, 14 людей померло від ускладнень і лише 40 — одужали", — сказав він. 

Також Старух додав, що у місті три чверті ліжок заповнені, в деяких лікарнях — до 100%, тому необхідно вводити додаткові жорсткі обмеження. 

Голова області додав, що після ранкового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС території отримали рекомендації щодо посилення обмежувальних заходів, керівникам територій нагадали про персональну відповідальність за епідемічну ситуацію на місцях.

"Може в Запоріжжі зроблять аналіз і вирішать повністю закрити транспорт, але ми бачимо в цьому невеличку проблему, бо людям треба добиратись до лікарень. "Швидкі" — це не таксі. Більше того, людям треба зробити щеплення. Ці питання мають бути опрацьовані", — наголосив Старух.

Водночас в міській раді поки не коментують, чи будуть зміни в роботі громадського транспорту.

Нагадаємо, з 9 квітня Запорізька область вводить карантинні обмеження "червоної" зони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua