• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Запорізька облрада залишилася без "слуг" Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Партія "Слуга народу" у Запорізькій обласній раді розвалюється після того, як від управління місцевим осередком відсунули людей, які працювали на виборах

Про це повідомив одіозний народний депутат з фракції "слуг" Олександр Дубінський, інформує "ДС".

"Причина в тому, що від управління осередком відсунули людей міністра цифрової трансформації Федорова, і замінили їх людиною Арахамії Веміром Давтяном. Колообіг смотрящих на кораблі, що потопає", — написав він у себе в Telegram.

Дубінський також оприлюднив заяву депутата Запорізької облради Сергія Селевича: "Не погоджуємося з атидемократичними та протиправними методами виконання депутатських обовʼязків місцевими представниками політичної сили. Довожу до відома про складання мною повноважень голови обласної фракції "Слуга народу" та вихід з обласної фракції наступних депутатів: Сергія Селевича, Романа Терехова, Юрія Капустянсткого, Юрія Толочека".

Зауважимо, що на сайті Запорізької обласної ради значиться лише один депутат, який є представником партії президента Володимира Зеленського "Слуга народу" — це Капустянський Юрій Вікторович.

Як писала "ДС", в середині грудня 2020 року четверо депутатів Запорізької обласної ради вийшли зі складу провладної партії "Слуга народу".

    Реклама на dsnews.ua