• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Захист Рубана пропонувала слідству цікаву оборудку: адвокат повідомив деталі

Реклама на dsnews.ua
Адвокат керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, якого підозрюють у підготовці терактів і держперевороту, пропонував слідству укласти угоду про визнання провини його підзахисним

Про це УНІАН повідомив адвокат Рубана Валентин Рибін, коментуючи інформацію, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки України завершили досудове розслідування у справі Савченко-Рубана, передає "ДС".

"Мій клієнт був готовий укласти угоду про визнання провини. Таку заяву ми зробили, але слідство вирішило його проігнорувати. І буквально на наступний день повідомило нам про завершення досудового слідства", - сказав Рибін.

Він також додав, що метою цієї операції було здійснити обмін Рубана на двох українських полонених, які перебувають у полоні в ОРДЛО ще з 2014 року. Проте головну військову прокуратуру це не зацікавило. Разом з тим Рибін додав, що на стадії судового слідства Рубан не буде пропонувати укласти угоду зі слідством, а замість цього буде домагатися виправдувального вироку.

"В суді ми розглянемо аргументи обвинувачення, але ми будемо домагатися виправдувального вироку", - сказав Рибін.

Він також розповів, що з 13 серпня почне знайомитися з матеріалами досудового слідства у цій справі. У той же час адвокат додав, що не збирається затягувати цю процедуру, максимум місяць потрібен буде для ознайомлення.

    Реклама на dsnews.ua