• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Завідуючий кафедрою львівського вишу оскандалився "печерним антисемітизмом" в мережі

Реклама на dsnews.ua
Завідуючий кафедрою Львівського політехнічного університету, доктор економічних наук Йосип Ситник заявляє, що українці протягом десятиліть вибирають у владу євреїв, які "ведуть на повідку" український народ

Свій антисемітський пост Ситник написав у Facebook, приклавши фото українських лідерів різних років у Єрусалимі, передає "ДС".

"Протягом десятиліть більшість з 78% моноэтнического українського народу вибирає саме їх і їх (так він називає в пості євреїв - Ред.) політичні проекти. А між виборами, українці один одному рвуть чуби, плюють в очі, обливають брудом, доводячи хто їх цих "улюбленців" кращий, хтось інший, хто гідний подбати про них, грішних, на шляху до рабства і самознищення", - написав він.

Ситник додав, що "тільки біля Стіни плачу в Єрусалимі - вони на мить знімають з себе українські маски, відмовляються від своїх ролей, які ефектно виконують в Україні і стають справжніми".

"Бо на тому місці у них з'являється крапля совісті, віра, почуття обов'язку і відповідальності за свої коріння, там вони усвідомлюють страх за свої гріхи, там вони дійсно бояться свого Бога і Закону. Тут в Україні вони не бояться нічого і нікого", - вважає викладач.

"В Україні їх головне завдання - вести українців на повідку, що вони успішно робили вже десятиліттями. Куди? Є у них право робити в Україні те, що вони роблять? Так, бо більшість українців дали їм це право особисто на виборах", - зазначає Ситник.

В ув'язненні він пропонує, щоб "українці самі для себе відповіли на ключові питання:

1) чому українці їх піднімають до рівня керівництва (влади) у своїй українській Державі?

2) чому українці готові знищувати і зневажати один одного заради них?

3) скільки українцям ще потрібно: прожити століть або років безпам'ятства; прочитати гіркої правди Пророків (починаючи від Т. Шевченка); поховати Мучеників та Героїв національно-визвольної боротьби; почути звернень і закликів сучасних пасіонаріїв - щоб мати Свій розум, Свою Правду і Силу, і Волю, свою національну місію і цілі, свою українську Владу".

На цю заяву відреагував глава Українського єврейського комітету Едуард Долінський.

"...Ситник подивився на Зеленського біля Стіни Плачу і зрозумів, що головна проблема українців - євреї. Свої викривальні висновки він виклав у тексті, який можна назвати сучасними "Протоколами сіонських мудреців". Євреїв у тексті він позначає словом "вони", але, щоб читачі не помилилися, ілюструє його фото українських президентів і прем'єрів в Ізраїлі", - написав він у Facebook.

Він пише, що у нього немає питань до "печерного антисемиту і націоналісту Ситнику". "У мене є питання до університету в якому він працює, питання до міністерства освіти: чому навчає студентів цей чоловік? Що він взагалі робить у Вузі?", - запитує Долинський.

    Реклама на dsnews.ua