• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Заввідділення інфекційної лікарні в Харкові помер від коронавірусу

Завідувач відділення вірусних гепатитів Харківської обласної інфекційної лікарні Дмитро Пеньков помер від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про смерть колеги повідомив анестезіолог обласної лікарні Володимир Корсунов, інформує "ДС".

"Від ускладнень корони пішов у вічність ще один лікар, Дмитро Борисович Пеньков — щира, професійна людина. Світла йому памʼять", — написав Корсунов у Facebook 14 березня.

Він також обурився через ситуацію у лікарнях Харківської області. "Лікарні завантажені вщент, кисневих місць майже не лишилося, реанімації повні по вуха і хворі на неінвазійній вентиляції знову лежать, де є бодай хоч поточний кисень. Будь-який профільний департамент, депутати, які відмовилися фінансувати ранню діагностику онкологічних захворювань, віце-губернатори та губернатори", — написав лікар.

Директор лікарні Павло Нартов розповів в коментарі "Суспільному", що Пеньков захворів у лютому і помер від ускладнень 13 березня. При цьому, за його словами, заввідділення не працював із пацієнтами з COVID-19.

"Дмитро Борисович тривалий час не працював, у нього було хронічне захворювання. Потім вийшов на роботу — наприкінці листопада 2020 року — працював із хворими на гепатит C. З інфікованими коронавірусом не працював. На COVID-19 захворів у лютому і помер від ускладнень", — пояснив Нартов.

Дмитрові Пенькову було 52 роки. В обласній лікарні він пропрацював 25 років, з 2014 року очолював гепатологічний центр лікарні. Пеньков — лікар вищої категорії, співавтор понад 40 наукових робіт і трьох патентів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua