• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Здорові та молоді отримають вакцину від COVID-19 не раніше 2022 року, — ВООЗ

Реклама на dsnews.ua

Пандемія коронавірусу на планеті змушує ВООЗ і уряди різних країн планувати свою боротьбу із захворюванням, і вже зараз визначати групи населення, які підуть на уколи в першу чергу

Про це йдеться в повідомленні англійської The Guardian, передає "ДС".

Так, наприклад, головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Сумія Свамінатан попередила, що вакцини (як тільки вона з'явиться — ред.) відразу на всіх не вистачить.

Здоровим молодим людям доведеться почекати щеплення до 2022 року, оскільки в першу чергу вакцину отримають лікарі, і ті, хто безпосередньо контактує з хворими, тобто відносяться до зони ризику.

За словами Суміі Свамінатан, незважаючи на численні випробування вакцини від коронавірусу, говорити про появу ефективного препарату поки не можна.

"ВООЗ видасть свої рекомендації з приводу вакцинації, але я думаю, що здоровим молодим людям, можливо, доведеться почекати до 2022 року, щоб отримати вакцину", — сказала вона.

Свамінатан сподівається, що до кінця 2021 року з'явиться принаймні одна ефективна вакцина. За її словами, потрібно вакцинувати мінімум 70% населення, щоб перервати ланцюг поширення вірусу.

Нагадаємо, станом на 07:00 15-го жовтня (по Києву) в світі зафіксовано 38 441 934 випадків зараження коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua