• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Зеленський на честь свого дня народження показав селфі в шортах і майці

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський, який сьогодні святкує свій день народження, опублікував селфі зі спортивного залу, заявивши, що відчуває себе на 30 років

Світлина оприлюднена на сторінці глави держави в Instagram, інформує "ДС".

"7 на годиннику. 43 за паспортом. 30 в душі", — лаконічно прокоментував Зеленський.

Як відомо, сьогодні, 25 січня, шостий президент України Володимир Зеленський відзначає свій день народження — йому виповнилося 43 роки.

Примітно, що президентське селфі в майці та шортах оприлюднено (станом на 09.55) лише на в соцмережі Instagram, аудиторія якої більш лояльна до Зеленського. Принаймні негативних та критичних коментарів на його адресу тут набагато менше, ніж у Twitter і Facebook.

Втім, це може бути повʼязано ще й з тим, що зранку 25 січня Зеленський опублікував у Telegram та Facebook допис про звіряче побиття молодого українця в центрі Парижа. Після такого поста радісне фото зі спортзалу було б вкрай недоречним. Разом з тим приклади "диференціації" соціальних мереж Зеленським та його пресслужбою помічалися і раніше. В Instagram президент частіше постить більш "розважальний" контент. Так, повідомлення про побитого підлітка там не має.

    Реклама на dsnews.ua