• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Зеленський відмовився продовжувати брифінг після "атаки журналістів" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський відмовився продовжувати брифінг, організований перед виборчою дільницею, після того, як серед журналістів виникла словесна перепалка

Інцидент стався на столичній Оболоні, де голосував президент і перша леді, інформує "ДС".

"Всіх вітаю. Я не знаю, що вам сказати. Всіх зі святом!" — почав своє спілкування з представниками ЗМІ глава держави.

Після цього один з журналістів поставив запитання про вартість т.зв. "загальнонаціонального опитування" і як Зеленський буде звітувати за нього перед громадськістю. "Коли буде звіт, ви побачите всі цифри. Ще питання, будь ласка", — відповів президент.

Після цього інший журналіст викрикнув питання, суть якого полягала в тому, що Зеленський відмовився від образу "президента з народу".

"Чесно кажучи, не розумію, що ви говорите. Відмовився від якогось іміджу … Я той, хто я є. Я — Володимир Зеленський і таким народився, таким я став. Саме за таку людину голосували люди. І виконую свої обовʼязки відповідно до Конституції України", — відреагував глава України.

Зеленський також закликав українців на місцевих виборах "підтримувати тих людей, кому вони довіряють і хто може щось зробити на місцях". "Що стосується рейтингів, я ще раз вам хочу сказати: побачимо все цифри", — сказав він, відповідаючи на питання про рейтинг своєї партії.

Президент хотів завершити відповідь на питання, але виникла словесна перепалка (на відео від ОПУ початок брифінгу з 5:45), в якій активну участь взяла його прессекретар Юлія Мендель.

"На жаль, вам мої відповіді нецікаві", — сказав Зеленський і пішов у супроводі охорони.

Нагадаємо, раніше мережа ОПОРА повідомила, що т.зв. "опитування Зеленського" в день виборів буде коштувати понад 100 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua