• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський відправився на вокзал, "забувши" про Національний диктант з української мови: посол Німеччини — пише (ФОТО, ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський не долучився до написання цьогорічного радіодиктанту Національної єдності. Глава держави зараз перебуває на Київському залізничному вокзалі

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеозвіт візиту Зеленського на вокзал транслює у Facebook Офіс глави держави, передає "ДС".

Так, в Офісі зазначають, що даний захід має назву "Нова залізниця" та проводиться у рамках програми "Велике будівництво".

Зокрема, президент зайшов до кабіни машиніста та сів у його крісло.

Раніше журналісти запитували у президентській канцелярії, чи візьме глава держави участь у Національному радиодиктанті.

"У Президента завтра вранці інші заходи", — повідомляли тоді в ОП.

Про які заходи йдеться — в ОПУ не уточнювали.

Натомість бере участь у радіодиктанті посол Німеччині в Україні Анка Фельдгузен.

"Я готова до диктанту. Долучайтеся до "Радіодиктанту-2021", — написала вона, додавши свое фото за партою — із ручкою та аркушем паперу.

В Україні 21-й радіодиктант національної єдності відбувається у вівторок, 9-го листопада. Він розпочався о 10:30. Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба.

Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001 (важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада).

Також роботу можна надіслати на електронну пошту: rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого ґаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Автор тексту цьогорічного радіодиктанту — український письменник Юрій Андрухович. Саме він його і читає.

Всеукраїнський флешмоб транслюють на загальнонаціональному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, YouTube-каналі UA: ПЕРШИЙ та на Facebook-сторінках Суспільне мовлення та UA: ПЕРШИЙ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua