• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Зеленський підтримав приєднання до Конвенції щодо боротьби з домашнім насильством

Президент Володимир Зеленський підтримує приєднання України до Конвенції Ради Європи з запобігання насильству щодо жінок та домашнього насильства та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції)

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби глави держави, повідомляє "ДС".

Зазначається, що 21 вересня 2020 року Зеленський підписав Указ "Про невідкладні заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав постраждалих від такого насильства", покликаний забезпечити інтегрований підхід до подолання домашнього насильства. Кабінет міністрів у квітні поточного року затвердив План невідкладних заходів щодо запобігання та протидії насильству.

Наразі в Офісі президента завершується підготовка до подання на розгляд Верховної Ради проекту закону "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству та боротьбу з цими явищами".

Позиція Володимира Зеленського щодо необхідності приєднання України до Стамбульської конвенції є принциповою та незмінною. Після завершення відповідних процедур глава держави внесе законопроєкт до парламенту для ратифікації.

Як повідомляла "ДС", 29 липня президент підписав указ про посилення відповідальності за домашнє насильство.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua