• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський похвалив українську владу за правильні дії щодо COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський вважає, що дії влади щодо протидії COVID-19 були правильними, оскільки кількість одужань зараз перевищує кількість нових виявлених випадків коронавіруса

Про це глава держави заявив на традиційній нараді з представниками уряду і правоохоронних відомств, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Офісу президента.

На нараді йшлося про те, що вже другий день поспіль кількість українців, які одужали від коронавірусної інфекції, значно перевищує кількість хворих.

"Хоча цифри поширення COVID-19 залишають бажати кращого, ми прийшли до моменту, коли одужує більше людей, ніж інфікується. Це видно і зі звітів кожної зі служб.

Це означає, що наші скоординовані дії були правильними, і українці прислухалися до рекомендацій влади. Нам треба рухатися у відповідності з ситуацією", — зауважив Зеленський.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов доповів про ситуацію на судні "Софія", екіпаж якого знаходиться на карантині.

За словами глави МОЗ, коронавірусна інфекція була виявлена у більшості членів команди, хворі перебувають під наглядом лікарів, весь екіпаж – на ізоляції, визначені маршрути в разі необхідності госпіталізації.

Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що правоохоронці перевіряють на предмет роботи дитячих таборів, які не отримали дозволу на відкриття в зв'язку з пандемією.

Також Нацполіція за останню добу виписала 235 протоколів у зв'язку з порушенням карантинних заходів в установах, закладах громадського харчування, місцях торгівлі. В цілому з початку перевірок було складено майже 18 тисяч адмінпротоколів на 6,6 млн грн.

Нагадаємо, станом на 10:00 11 липня в Україні зафіксовано 52 843 випадків коронавіруса. Добовий приріст склав 800 нових випадків.

    Реклама на dsnews.ua