• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв Львівському університету імені Франка новий гуртожиток

Реклама на dsnews.ua

За словами президента Володимира Зеленського, цього року уряд має затвердити державну програму відновлення та розбудови мережі студентських гуртожитків в Україні

Про це Зеленський розповів під час зустрічі з ректорами вишів Львівщини, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу ОПУ.

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник звернув увагу президента на важливість будівництва нового гуртожитку для студентів вишу. За словами Мельника, до університету вступає значна кількість дітей зі східних областей України – близько тисячі на рік. Щороку заявки на поселення в гуртожиток подають близько 4 тисяч вступників. Проте університет не може забезпечити гуртожитком усіх іногородніх студентів.

Тож ректор наголосив на необхідності якнайшвидше почати будівництво нового студентського гуртожитку. За його словами, університету вже виділили земельну ділянку, розроблена проектно-кошторисна документація.

Володимир Зеленський у відповідь зазначив, що зміни до держбюджету на поточний рік, які сьогодні ухвалила Верховна Рада, дадуть змогу профінансувати зведення гуртожитку для вишу. На будівельні роботи спрямують 50 млн грн.

Президент додав, що до грудня Кабінет міністрів має затвердити державну програму відновлення та розбудови мережі гуртожитків для студентів, що дасть можливість поетапно вирішити це питання.

Як писала "ДС", в Одесі вирішили створити два нових університети.

    Реклама на dsnews.ua