• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський порадив українцям не розслаблятися: боротьба з COVID-19 ще не закінчена

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський подякував лікарям Чернівецької області та закликав українців не розслаблятися, адже боротьба з коронавірусною інфекцією поки ще не завершена

Про це він сказав під час спілкування з лікарями у новому перинатальному центрі в рамках робочої поїздки в Чернівецьку область, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Найскладніша робота цього року випала лікарям в нашій країні. Боротися з великою хворобою. Незрозуміло, як вона з'явилася. Тільки в ці складні часи ми розуміємо, наскільки ваша професія важлива. Вона дуже важлива для кожного українця, і зараз кожен на собі це відчув і відчуває. На жаль, ми відчуваємо це тільки в складні часи, а коли спокійно в країні, ми не дбали про лікарів. Зараз ми робимо все, щоб ви були захищені і соціально, і матеріально", - зазначив глава держави.

За словами Зеленського, Чернівецька область найбільше з усіх регіонів України постраждала від COVID-19.

"Чернівецька область отримала найпотужніший тиск від COVID-19. Найбільша кількість людей, найбільша хвиля. Коли в деяких областях був штиль і ніхто не бачив загрози, ходили без масок, без інших засобів захисту, в Чернівецькій області дійсно була така хвиля, яка зносила все, і саме ви її витримали і максимально зберегли життя чернівчан, життя українців. Я дуже вдячний вам за це", - заявив президент, звертаючись до лікарів.

"Розслаблятися не можна, ще ця боротьба не закінчена, і ми всі на вас як просто громадяни України дуже і дуже розраховуємо", - підкреслив глава держави.

    Реклама на dsnews.ua