• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський прокоментував смертельну ДТП під Києвом

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський відреагував на моторошну ДТП на Столичному шосе, в результаті якої загинули чотири особи, у тому числі дві дитини

Про це повідомила пресслужба голови держави, інформує "ДС".

"ДТП на Столичному шосе поблизу Києва – останній страшний приклад недбальства й безвідповідальності деяких водіїв. Загинуло двоє дорослих і двоє дітей. За життя ще одного хлопчика борються наші лікарі. І це – не перша аварія, спричинена цим водієм. Цей законопроєкт надзвичайно важливий. Законодавча відповідальність за такі випадки – це гарантія того, що держава стоїть на захисті безпеки кожної родини й кожного українця», – наголосив Зеленський під час традиційної наради.

Він, зокрема, має на увазі законопроєкт № 2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», який посилює відповідальність водіїв за вчинення смертельного ДТП у стані алкогольного сп’яніння.

Слід нагадати, що президент Зеленський 2 липня підписав закон №3314, яким було скасовано покарання у вигляді тюремного увʼязнення для нетверезих водіїв.

    Реклама на dsnews.ua