• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський в Одесі зажадав прибрати затонулий танкер

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту в Одеську область зажадав найближчим часом прибрати затонуле судно Delfi

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Офісу президента, передає "ДС".

Президент підкреслив, що роботи з ліквідації аварії треба було починати ще в минулому році. Проте судновласник показав свою безвідповідальність і фактично забув про танкері.

Володимир Зеленський закликав виконувати роботи з ліквідації аварії якісно.

"20 липня - це орієнтир. Якби тут був судновласник, я б з ним поговорив відверто і жорстко. Тому що я впевнений, що це його відповідальність в усьому, починаючи з того, що він віз, куди і скільки часу триває це все", - зауважив Зеленський.

При тому він зазначив, що в разі, якщо танкер не буде прибрано, справою будуть займатися правоохоронні органи. Власник хотів заощадити і шукав варіанти найменшого опору. Хтось повинен нести відповідальність ", - сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року в Одеській затоці з-за сильного шторму зірвало з якоря танкер Delfi під прапором Молдови. Рятувальники евакуювали екіпаж судна. Танкер затонув.

21 травня була виявлена витік палива з танкера.

Власник танкера відмовлявся прибирати судно, незважаючи на обов'язку провести ліквідаційні роботи до 31 березня. Вартість роботи оцінювалася від 18 до 24 млн гривень.

    Реклама на dsnews.ua