• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Зеленський, зупини репресії патріотів!": під Офісом президента відбулася протестна акція (ВІДЕО, ФОТО)

Під Офісом президента 18 листопада відбулася акція "Зеленський, зупини репресії патріотів України!"

ASPI news
Реклама на dsnews.ua

Учасники заходу звернулися до президента України із закликом припинити переслідування громадських активістів.

ASPI news

Як повідомляло ASPI news, нещодавно Служба безпеки України завітала з обшуками до голови громадської організації "Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади" Анатолія Будніка, який є організатором та учасником сотень протестних акцій. Також працівники СБУ обшукали житло його доньки. За участь Будніка у мітингах, які відбувалися влітку 2021 року, проти нього відкрили кримінальну справу за ч. 2 ст.109 Кримінального кодексу України (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

На думку учасників події під ОП, Служба безпеки України замість того, щоб займатися справами справжніх зрадників і колаборантів, переслідує патріотів. Ветеран АТО Олег Афанасьєв зазначив, що Буднік – людина з активною життєвою позицією, втім, звинувачувати 70-річного чоловіка ледь не в державному перевороті є абсурдом.

ASPI news
ASPI news

"Служба безпеки України заводить справи на волонтерів та активістів Майдану, водночас Медведчуку пом'якшують запобіжні заходи, а бойовики організації Киви "Патріоти – за життя" та медведчуківського "Шторму" досі на свободі", – зазначив він.

ASPI news

Під час події Буднік передав представнику Офісу президента звернення, в якому задекларував бажання зустрітися із Володимиром Зеленським або головою ОП Андрієм Єрмаком. "Я хочу подивитися в очі Зеленському або Єрмаку, бо по очах видно, обманює людина чи ні. Та, знаючи оточення Володимира Зеленського, розумію, що ці чиновники не завжди доносять правду, бо бояться її сказати. Ми зацікавлені, щоб Україна була успішною, а люди – заможними", – зазначив він.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua