• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський звільнив деяких порушників від "листів щастя"

Президент Володимир Зеленський підписав закон про зміни до КУпАП щодо виконаних постанов, який передбачає, зокрема, скасування необхідності відправляти так звані "листи щастя" правопорушникам, які вже сплатили штраф

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

У той же час попередні норми Кодексу України про адміністративні правопорушення зобов'язували надсилати оригінал постанови про притягнення до адміністративної відповідальності на пошту порушника, незалежно від погашення ним штрафу. Це призводило до плутанини і в деяких випадках — до повторної оплати штрафу.

Закон, який підписав президент, скасовує необхідність відправки на пошту порушника постанови про адмінвідповідальність, по якій вже було сплачено штраф.

Відповідно до закону, оригінал постанови надсилається рекомендованим листом тільки в разі, якщо штраф не був сплачений протягом десяти днів після його винесення.

Як повідомляла "ДС", 29 квітня Верховна Рада прийняла законопроєкт про внесення змін до КУпАП щодо виконаних постанов, який передбачає скасування обов'язкової відправки "листів щастя".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua