• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленському запропонували спитати, чи довіряють йому українці (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Президенту Володимиру Зеленському запропонували додати до питань, які він хоче поставити українцям 25 жовтня, питання про те, чи довіряють йому громадяни

З відповідною ініціативою виступив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, інформує "ДС".

"Подав офіційне клопотання особисто Зеленському з пропозицією додати це питання у його всенародне опитування в день виборів, яке він сьогодні анонсував у своєму відеозверненні. На відміну від президента я не бачу сенсу тягнути інтригу та вважаю, що українці мають знати про що саме їх питатимуть. Влаштовувати реаліті-шоу та маніпулювати на такому рівні – це, очевидно, не те, чим має займатися перша особа країни", — написав він у своєму Telegram.

Питання звучить наступним чином: "Чи довіряєте ви Володимиру Олександровичу Зеленському й чи хочете, щоб він і надалі залишався президентом України?"

Питання про Зеленського
Питання про Зеленського

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах. У рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст наразі невідомий. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент працює над реалізацією запровадження в Україні механізмів народовладдя.

У парламентській фракції "Європейська солідарність" вже висловили обурення з приводу "геніальної пропозиції" Зеленського, а в ЦВК заявили, що не поінформовані про ініціативу президента.

    Реклама на dsnews.ua