• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Земельна реформа в Україні: з'явилася реакція Лукашенка

Реклама на dsnews.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко піддав критиці земельну реформу в Україні і заявив, що не має наміру проводити її у своїй країні

Про це він заявив в посланні до білоруського народу і національних зборів, передає "ДС" з посиланням на БелТА.

Століттями, за словами Лукашенка, сільське господарство було візитною карткою Білорусі.

Так, білоруський лідер вважає, що у земельній реформі немає ніякої необхідності.

"Будь-якому охочому пропонується оренда. Іди, працюй. А різати землю на шматки і роздавати окремим ділкам за безцінь ніхто не дасть. Подивіться на Україну з їх земельним законом. Навіщо нам повторювати чужі помилки, породжувати нелегальний ринок землі і ростити кримінал?", — заявив він.

Як повідомляла "ДС", 28 квітня президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення" №552-IX, який Верховна Рада прийняла 31 березня.

Документ вже опублікувала парламентська газета "Голос України". Він вступив у дію з 1 липня 2021 року.

Проте 48 нардепів (Юлія Тимошенко і її соратники) подали скаргу до Конституційного суду про невідповідність Конституції Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення" №552-IX.

Пізніше ще одне подання про скасування закону про ринок землі надійшло до КСУ від народних депутатів від "Опозиційної платформи — За життя".

    Реклама на dsnews.ua