• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Дружина Медведчука сказала, чи планує балотуватися в президенти України

Українська телеведуча Оксана Марченко, яка після запроваджених проти неї та її чоловіка Віктора Медведчука санкцій РНБО вступила в партію "Опозиційна платформа — За життя", сказала, чи буде балотуватися в президенти

Оксана Марченко
Оксана Марченко
Реклама на dsnews.ua

Про це вона розповіла в інтервʼю виданню Страна, передає "ДС".

Так, на питання про те, чи збирається Оксана Марченко в майбутньому балотуватися в президенти, вона відповіла багатозначно: "На все воля Божа".

Відзначимо, що чутки про плани щодо висунення Оксани Марченко на президентську посаду зʼявилися буквально відразу після того, як вона заявила, що йде в політику.

Крім того, ведуча додала, що у неї немає планів створити власну політичну силу. Вона заявила, що вступила в партію "Опозиційна платформа — За життя" і планує розвивати свою політичну карʼєру в рамках цієї політичної сили.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України включила політика Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко до списку санкцій. Санкції запровадили через фінансування тероризму. Їх введення підтримали всі члени РНБО одноголосно.

Санкції щодо Марченко та Медведчука передбачають 5 ключових обмежень. Крім того, РНБО доручила повернути в державну власність трубопровід "ПрикарпатЗахідТранс" загальною протяжністю 1433 км, який проходить через територію України і який повʼязують із Медведчуком.

    Реклама на dsnews.ua