• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Дружини шахтарів звернулися до матері Зеленського з "останнім попередженням" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Дружини шахтарів звернулися до матері президента Володимира Зеленського з проханням вплинути на сина, щоб той "почув і виконав вимоги гірників"

Відповідне відеозвернення розповсюдив сьогодні в Facebook народний депутат фракції "Батьківщина" Михайло Волинець, передає "ДС".

Дружини шахтарів вже кілька днів мітингують біля Офісу президента. Сьогодні вони звернулися до Римми Зеленської з проханням "вплинути на сина, щоб він почув вимоги гірників і повернувся до них обличчям, а не тим місцем, яким він досі до них повернутий".

📢‼️ Шостий день Всеукраїнської безстрокової акції протесту шахтарів. Жінки, профспілкові активістки, шахтарки записали звернення до матері президента України з проханням вплинути на сина, щоб він нарешті повернувся до людей обличчям.

Gepostet von Михайло Волинець am Sonntag, 5. Juli 2020

Вони називають це звернення першим попередження, тому що готові на все, "щоб шахти запрацювали".

"Адже закуповують російське паливо, а вітчизняне вугілля лежить на складах без попиту, українські шахти простоюють", - йдеться у зверненні.

30 червня біля будівлі Офісу президента в центрі Києва розпочалася безстрокова акція протесту шахтарів компаній "Мирноградвугілля", "Добропіллявугілля", "Селидіввугілля", а також шахт Львівсько-Волинського басейну.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що "держава виплатила шахтарям всі борги по зарплаті".

    Реклама на dsnews.ua