• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Жириновський запропонував розділити Україну на "Галичину" і "Малоросійський федеральний округ"

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський закликав заснувати "Малоросійський федеральний округ" зі столицею в непідконтрольному Україні Донецьку

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський / Valery Sharifulin
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

На думку Жириновського, поділ України на дві держави з західноукраїнських областей і "регіонів історичної Новоросії" нібито посприяє завершенню війни на Донбасі.

"Помилкою Сталіна було приєднання в 1939 році до України територій, отриманих у Польщі. Це сучасні Львівська, Волинська, Тернопільська, Івано-Франківська і Рівненська області. Потрібно було відразу створювати з них державу Галичина, в якій об'єднати всі антипольські і антиросійські сили, щоби там зібрались усі "свідомі", "щирі" українці. Вони там спокійно жили би, ніхто їх не дратував, а росіяни навпаки — поїхали би в Новоросію", — видав він порцію пропаганди.

При цьому Жириновський уточнив, що це питання Росія повинна вирішити саме зараз. Він запропонував відправити всіх "русофобів до Галичини, а росіян залишити на російських землях".

"Можна назвати новий регіон Малоросійський край або Малоросійський федеральний округ із столицею в Донецьку, Києві чи Харкові. У нього як губернії увійдуть Херсонська, Миколаївська, Одеська, Тираспольська, Вінницька, Сумська, Чернігівська області — це велика частина сучасної України, приблизно 25 млн населення. Таким чином буде усунуто державу Україна в нинішній своїй якості антиРоссії", — резюмував росіянин.

Нагадаємо, раніше ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив, що Київ, Чернігів, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Харків і Кропивницький — це "російські" міста.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua