• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Мешканців Львівщини попросили триматися подалі від Яворівського полігону під час навчань "Репід Трайдент"

Реклама на dsnews.ua

У Львівській області 16 вересня починаються міжнародні військові навчання "Репід Трайдент-2020". Міністерство оборони попереджує про тимчасові незручності для місцевих мешканців

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міноборони, передає "ДС".

Навчання стартують 16 вересня на території центрального військового містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський район Львівської області).

У період із 16 до 25 вересня на Львівщині перебуватимуть близько 4 тис. військових з 10 країн. Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка, проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти повітряного транспорту.

Мешканців сусідніх населених пунктів і гостей Львівщини просять обмежити відвідування території навчальних ділянок полігону — із міркувань безпеки.

"Наполеглива рекомендація у цей період не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду", — зазначили в Міноборони.

Територію полігону охоронятимуть підрозділи Військової служби правопорядку, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Водіїв під час зустрічі з військовими колонами на дорогах просять дотримуватись правил та уважно слідкувати за сигналами та вказівками, які подають екіпажі військової інспекції дорожнього руху.

Командування просить із розумінням поставитися до обмежень та незручностей.

Як писала "ДС", Служба безпеки України провела дводенні антитерористичні навчання в морській акваторії Маріуполя.

    Реклама на dsnews.ua