• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Жителі Дарниці звернули увагу Кличка на екологічних псевдоактивістів: Це чийсь проект для викачування грошей

8 липня біля будівлі Київради пройшов масштабний мітинг ветеранів та інвалідів АТО, які вимагали від міської влади дозволити будівництво реабілітаційного центру на озері Вирлиця в Дарницькому районі

Реклама на dsnews.ua

Під час акції ветеранів провокувала група "екоактивістів", які маскували турботою про навколишнє середовище свої корисливі мотиви, пише AP news.

"Екоактивісти" звинувачували поранених ветеранів російсько-української війни, що вони нібито мають "особисту вигоду", хоча насправді в Україні до цього часу немає жодного Державного центру реабілітації воїнів АТО.

Як розповів житель Харківського масиву Сергій Дрогобичем, який підтримує проєкт благоустрою 45 га території біля Вирлиці і будівництво реабілітаційного центру, "екоактивісти" використовували відомі брудні технології — за годину до обговорень привезли автобусом в РДА "загін неадекватних бабусь" і знімали їх шум на камери, а потім кричали, що їх нібито запросив забудовник-інвестор, а атошників називали "продажними".

За словами Дрогобича, головним спікером цього угруповання є дівчина Настя, яка в Facebook називає себе Nasty Kyt.

"Вона постійно багато й голосно верещить про продажність мешканців Дарниці. Настя — великий шанувальник Білорусі та твердої руки диктатора Лукашенка. Бо, бачите, як чисто у Мінську, не інакше нелегітимний лідер білорусів особисто вулиці мете. Ще один персонаж, вибачайте, не знаю його імʼя та по-батькові, давно вже не працює, постійно курить марихуану та жмудлить спиртне. Цікаво, на які статки? Можливо на ті, які отримує як професійний мітингувальник за що завгодно? Ось такі люди виступають за те, щоб на озері Вирлиця замість благоустрою залишалося сміттєзвалище!", — розповів він.

Також Дрогобич розповів, що він був присутній на громадських слуханнях 6 липня о Дарницької РДА, на яких склався конструктивний діалог із забудовником.

"На зустріч прийшло багато людей – учасники бойових дій на Сході України та звичайні мешканці району. Було висловлено багато цікавих думок. Але зіпсувала обговорення купка "екоактивістів", котрі хоч й були у меншості, проте своїм беззмістовним галасом намагалися зірвати громадські слухання. В принципі їм є що втрачати, бо, упевнений, так звана "група Екопарк Вирлиця" – це чийсь нелегальний проєкт для викачки грошей з міського бюджету та "відтискання" земельних ділянок у легального бізнесу. Цей "екоактив" – лише чиясь годівниця, яка жодної користі киянам не несе. Не про природу вони дбають, а про свої кишені та інтереси тіньових замовників", — вважає житель Харківського масиву.

При цьому він припустив, що за "екоактівстамі" стоїть син колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка Олексій.

"Взагалі про Олексія Гриценко повно цікавих фактів в інтернеті — дуже бурхливе в нього життя. До речі, дивним чином Nasty Kyt була в складі "Автомайдану", коли головою організації був саме Олексій Гриценко", — зазначив Дрогобич.

В цілому він висловив думку, що будівництвом реабілітаційного центру вийде "хоч якось віддячити наших захисників", тому що багато хто з них потребують не тільки медичної, а й психологічної допомоги. До того ж при будівництві буде проведено благоустрій берегів озера Вирлиця і облаштована паркова зона.

"Зараз там тільки стихійне звалище, а ще місцеві наркомани знайшли для себе притон. Зараз я не можу туди вийти погуляти з маленькою дитиною. І не тільки я", — підкреслив Дрогобич.

"Нехай поліція розбирається, хто фінансує цих "екоактивістів", на чий кошт вони живуть. Вони так опікуються екологією, що нікого з тих "екоактивістів" ви не побачите на жодному суботнику, коли місцеві мешканці виходять прибирати сміття за наркоманами та алкашами з берега Вирлиці", — уклав він.

    Реклама на dsnews.ua