• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Мешканці Криму та ОРДЛО зможуть безкоштовно вакцинуватися на вільній території України, — Ляшко

Реклама на dsnews.ua

Українці з тимчасово окупованих частей Донецької, Луганської областей, а також Криму зможуть безоплатно зробити щеплення від коронавірусу на підконтрольній території

Про це заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив на брифінгу, передає "ДС".

Ляшко нагадав, що вакцинація в Україні буде безкоштовною і добровільною.

"Громадяни України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей і Автономної Республіки Крим, також будуть забезпечені доступом до безкоштовного і добровільної вакцинації в пунктах щеплень, які будуть розміщені на підконтрольній Україні території", — зазначив посадовець.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня 2020 МОЗ уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Зате вакцина Pfizer, широко використовувана в світі, до цього часу не отримала реєстрації в Україні.

Гендиректорка українського представництва Pfizer Зоряна Цілик заявила, що всі уряди укладали договори з компанією про постачання вакцини ще в липні 2020 року, офіційному Києву теж потрібно було зробити це раніше.

    Реклама на dsnews.ua