• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Коли ви нажретеся?": у Житомирі люди вийшли вдруге за тиждень з "тарифним протестом" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У Житомирі десятки місцевих жителів протестують під стінами офісу компанії "Житомиргаз" проти підвищення тарифів на комунальні послуги

Відповідні фотографії опублікувало місцеве видання Zhitomir.INFO, передає "ДС".

Як видно зі знімків, люди тримали в руках плакати з написами: "Скільки коштує ваша совість?", "Досить з нас пити кров", "Тарифне ярмо" і "Коли ви нажретеся?".

За даними "Суспільного", до людей виходила представниця підприємства АТ "Житомиргаз", котре відповідає за транспортування та доставку газу, і повідомила, що усі рішення приймаються центром, а на місцях їх уже виконують.

Після цього протестувальники рушили до будівлі "Житомиробленерго", але вирішили змінити маршрут акції і пішли до офісу "Житомиртеплокомуненерго". За даними ЗМІ, кількість протестувальників зросла до 250-300 осіб.

Зазначимо, це вже друга за тиждень акція протесту в місті проти підвищення тарифів на комунальні послуги. 13 січня мешканці Житомирі в знак протесту проти підвищення тарифів на газ і електроенергію перекрили вулицю Київську, заблокувавши виїзд з обласного центру.

Як писала "ДС", з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ і його транспортування, а також була скасована пільгова вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У звʼязку із зростанням цін на комунальні послуги відбувся ряд протестів в різних регіонах, зокрема, Харківської, Полтавської, Миколаївської, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумській, Чернігівській областях та в Маріуполі. Акції супроводжувалися перекриттям автошляхів.

    Реклама на dsnews.ua