• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Жителям Ізмаїла крім масових отруєнь загрожує епідемія гепатиту

Реклама на dsnews.ua
У міністерстві охорони здоров'я визнають, що зараз вакцин від гепатиту немає в наявності

В Ізмаїлі крім масового отруєння жителів є небезпека спалаху епідемії гепатиту. Про це заявив глава СЕС Святослав Протас, повідомляє "ДС" з посиланням на газету "Сегодня".

"З-за тривалого інкубаційного періоду можна очікувати підвищення захворюваності вірусним гепатитом А", - вважає Протас.

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко підтвердив цю небезпеку і розповів про підготовлювані заходи щодо її недопущення.

"Враховуючи, що інкубаційний період вірусу - місяць, наше завдання терміново розпочати противірусну обробку всіх магістральних мереж. На території міста 44 комунальні свердловини і 33 - відомчі. Їх потрібно обробити, щоб зменшити ймовірність поширення гепатиту", - заявив мер міста.

За його словами, паніки серед населення немає, а поставки необхідної кількості води та медикаментів для постраждалих забезпечили за рахунок міськбюджету.

У той же час у міністерстві охорони здоров'я заявили, що вакцини від гепатиту А зараз немає, однак переконують, що ситуація під контролем. "У разі потреби вакцина буде оперативно закуплена", - повідомили у відділі охорони здоров'я.

Як повідомляла "ДС", станом на 21 червня через спалах кишкової інфекції в лікарні Ізмаїла та Ізмаїльського району надійшли 505 осіб, в тому числі 297 - діти.

У зв'язку з масовими отруєннями мер Ізмаїла провести гіперхлорування у мережах водопостачання.

    Реклама на dsnews.ua