• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Жорстоке побиття жінки в поїзді: потерпіла скаржиться на постійний біль (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Анастасія Лугова, яку жорстоко побили в поїзді "Маріуполь — Київ" і намагалися зґвалтувати в присутності її малолітнього сина, розповіла про свій стан здоров’я

Обличчя жінки після нападу перетворилося на суцільний синець, інформує "ДС".

"Сьогодні вдень після обезболів щелепа менш боліла, але потім стало гірше. Зараз лише мугикаю. Дуже погано. Голова болить. Потрібно ще вколоти обезбол, але лікарі радять то зробити пізніше, тому що можна нашкодити організму", – написала жінка в Instagram.

За її словами, вона четвертий день у такому стані, проте їй досі не оглянули ніс, через що під очима з’явилися великі синці. «Ще у мене не все гаразд з правим вухом. Нападник зірвав сережки, а коли бив — зламав його. Обезбол допомагає, але тимчасово притупити весь біль», – зазначила Лугова.

Як повідомляла "ДС", 31 липня в поїзді сполученням "Маріуполь - Київ" чоловік напав на жінку, побив і намагався зґвалтувати в присутності її малолітнього сина. Тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько, який підозрюється в нападі, був затриманий і заарештований на 60 днів без права виходу під заставу.

За словами потерпілої, провідники намагалися дати їй хабар, щоб вона не зверталася до поліції, адже, як зʼясувалося, нападник їхав "зайцем".

    Реклама на dsnews.ua