• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Журналіст "Дощу" поскаржився, що його завернули на українському кордоні

Реклама на dsnews.ua
Кореспондента російського телеканалу "Дощ" Олексія Коростолева не пустили в Україну на медійний захід

Про це повідомив сам журналіст на своїй сторінці в Facebook і оприлюднив фотокопію документа, передає "ДС".

Коростельов стверджує, що їхав на тренінг журналістських розслідувань, який організовує консорціум OPEN Media Hub (спільний проект Євросоюзу та Thompson Foundation). Вранці 2 липня під час проходження паспортного контролю в київському аеропорту "Бориспіль" йому повідомили про необхідність пройти співбесіду.

Після розмови у журналіста забрали паспорт, а через чотири години співробітник прикордонної служби передав Korostelevu документ про відмову у перетині кордону.

На думку українських прикордонників, росіянин не підтвердив мета поїздки в Україну і наявність достатньої кількості коштів, - з розрахунку $50 на кожен день перебування в країні.

У документі сказано, що у Коростельова немає запрошення від організаторів тренінгу. Кореспондент запевняє, що вона в нього є, а всі витрати взяли на себе організатори заходу.

Журналісту пообіцяли надати квиток на рейс в Кишинів, звідки він прилетів у Київ. Тренінг OPEN Media Hub відбудеться в Києві з 2 по 6 липня. У ньому беруть участь журналісти з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії і Молдови.

За словами Коростельова, проблеми під час перетину кордону виникли тільки у нього.

    Реклама на dsnews.ua