• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Укрексімбанку стверджують, буцімто журналісти "Схем" намагались заволодіти банківською таємницею

Державний "Укрексімбанк" звинуватив журналістів "Схем" в спробі протиправно заволодіти інформацією з обмеженим доступом і додав, що планує звернутися до правоохоронців.

Журналісти "Схем" спробували заволодіти банківською таємницею, — прес-служба Укрексімбанку
Журналісти "Схем" спробували заволодіти банківською таємницею, — прес-служба Укрексімбанку
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила прес-служба банку в Facebook у відповідь на повідомлення "Схем" про напад на їх знімальну групу, передає "ДС".

У повідомленні прес-служби також йдеться про порушення Кодексу етики з боку журналістів "Схем" і використання заборонених методів отримання інформації.

"На нашу думку, в діях журналіста Кирила ОВсяного були ознаки як протиправного заволодіння інформацією з обмеженим доступом (банківською таємницею), так і порушення Кодексу етики українського журналіста в частині використання незаконних методів отримання інформації", — кажуть у повідомленні.

Представництво банку також заявило про намір звернутися до правоохоронних органів.

"З огляду на сказане, банк розглядає можливість звернення до правоохоронних структур та органів, що регулюють діяльність у сфері телебачення і радіомовлення, щодо аналізу дій журналіста на відповідність вимогам чинного законодавства та Кодексу етики українського журналіста", — підсумував представник.

Як писала "ДС", на журналістів "Схем" напали в державному "Укрексімбанку" під час запису інтерв'ю з головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua