• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Журналістку силою виштовхали з гуртожитку університету Богомольця: що сталося

Реклама на dsnews.ua
У середу, 11 грудня, у Києві охоронці гуртожитку №3 Національного медичного університету ім. Богомольця застосували силу до журналістки Еспресо Дине Зеленської, яка виконувала свої службові обов'язки

Про це повідомила керівник проекту "Шустрова Live" на Еспресо Тетяна Шустрова, передає "ДС".

"Після пожежі в одеському коледжі наша знімальна група відвідала навчальні заклади та гуртожитки Києва. Як наслідок - побита охоронцями журналістка Діна Зеленська, зламана камера, загрози оператору Олегу Мельнику. Все, що ви бачите на відео, стався у гуртожитку №3 Національного медичного університету ім. Богомольця, вул. Полковника Шутова, 14", - написала Шустрова.

Журналістка зазначила, що поліція прийняла заяву і відкрила провадження щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів.

"Виробництво по нападу і перешкоджання журналістській діяльності зареєстровано в ЄРДР, Діна отримала направлення на судово-медичну експертизу (неозброєним оком видно, що у журналістки синці на руках), камеру забрали на технічне дослідження пошкоджень", - додала Шустрова.

Upd Провадження щодо нападу і перешкоджання журналістській діяльності зареєстровано в ЄРДР, Діна отримала направлення на СМЕ (неозброєним оком видно, що у журналістки синці на руках), камеру забрали на технічне дослідження пошкоджень.Пожежі, що забирають десятки людських життів, як в Одесі - повторюватимуться. Бо навіть після таких страшних трагедій увага керівників вишів прикута не до того, як усунути порушення пожежної безпеки, а на те, як УСУНУТИ ЖУРНАЛІСТІВ, які фіксують заГратовані вікна, протерміновані або відсутні вогнегасники, несправну електропроводку, неактуальні плани евакуації, словом, цілковите свавілля та байдужість до життів і здоров‘я студентів. Після пожежі в одеському колежді наша знімальна група сьогодні здійснила візит до навчальних закладів і гуртожитків Києва. Як наслідок - побита охоронцями журналістка Dina Zelenskaya, зламана камера, погрози оператору Олег Мельник. Усе, що ви бачите на відео, відбулося в гуртожитку №3 Національного медичного університету ім. Богомольця, вул.Полковника Шутова, 14. Пишемо заяву в поліцію, подробиці згодом.

Gepostet von Tetiana Shustrova am Mittwoch, 11. Dezember 2019
    Реклама на dsnews.ua