• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Зневоднення Криму: у Сімферополі встановлюють відеоспостереження за діжками з водою (ФОТО)

Окупаційна влада Сімферополя запроваджує цілодобове спостереження за діжками з водою, щоб уберегти їх від нападів хуліганів

Крим без води
Крим без води
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті "адміністрації" Сімферополя, інформує "ДС".

Місткості з водою, які встановили у зневодненій столиці Криму, зазнають нападів хуліганів і вандалів. За останній час було пошкоджено шість пластикових діжок.

"Після подібних фактів псування резервуарів, адміністрацією міста було прийнято рішення встановити відеоспостереження і чергування поблизу резервуарів", — розповів "начальник" управління адміністративних органів адміністрації Сімферополя Сергій Роїк.

Цікаво, що встановити відеоспостереження біля діжок з водою "влада" забовʼязала місцевих провайдерів. Зробити це вони мають безкоштовно. Відео з камер спостереження передаватимуть поліції.

Також слід зазначити, що на сайті т.з. "адміністрації" Сімферополя щодня публікується декілька матеріалів із нагадуванням про необхідність економити воду. Наприклад, мешканців 300-тисячного міста агітують приймати душ замість ванни. Окрім цього, ведеться постійний моніторинг цін на бутельовану воду.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Сімферополі повністю висохло водосховище.

    Реклама на dsnews.ua