• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Зрадники і схематозники. ЗМІ з'ясували, хто є сусідами Зеленського у Конча-Заспі (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Сусідами президента Володимира Зеленського, який разом і родиною мешкає на державній дачі в Конча-Заспі під Києвом, є зрадники і фігуранти розслідувань

Про це йдеться в блозі журналістів Bihus.info, інформує "ДС".

"На державній дачі в Конча-Заспі, де мали б "жити діти", заселився президент з родиною. А в сусідах цілий набір: регіонали, схематозники Януковича, зрадники та фігуранти розслідувань. Від Кучми та Литвина до Фокіна та Богатирьової. Хтось з них отримав тут маєток в довічне користування, а хтось платить 11 тисяч грн за оренду будинку на 1000 кв.м", — йдеться в описі сюжету.

Автори розслідування нагадали, що за часів президентства Петра Порошенка мешканців елітного поселення позбавили пільг, змусивши їх принаймні платити оренду.

Як писала "ДС", на утримання державної дачі у Конча-Заспі під Києвом, на якій зараз мешкає президент Володимир Зеленський зі своєю родиною, у 2019 році з держбюджету було витрачено понад 3,4 млн грн.

Нагадаємо, раніше журналісти показали "скромні" умови, в яких житиме президент Зеленський і його родина на дачі в Конча-Заспі. Водночас на Банковій стверджують, що проживання президента на держдачі обумовлено питаннями безпеки.

    Реклама на dsnews.ua