• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

На Київстар ТБ відбулася прем’єра мультсеріалу "Книга-мандрівка. Міста"

Українці вже можуть подивитися на Київстар ТБ мультфільми, що створені за мотивами книжок про незламні міста України. Крім того, 23 квітня глядачі можуть відвідати благодійні кінопокази у київському кінотеатрі "Оскар" в ТРЦ "Гулівер"

Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС" із посиланням на пресреліз компанії.

Мультсеріал "Книга-мандрівка. Міста" глядачі можуть переглянути на Київстар ТБ, попередньо здійснивши авторизацію за допомогою номера телефону. Зазначимо, скористатися послугами сервісу мають змогу користувачі всіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів.

Для безпечного перегляду контенту дітьми Київстар ТБ пропонує Дитячий профіль, що має обмеження щодо показу реклами та відеоконтенту для найменших.

Також, платформа кіно та телебачення Київстар ТБ стала організатором кінопоказів мультсеріалу у столичному кінотеатрі "Оскар" в ТРЦ "Гулівер", де можна безкоштовно переглянути всі серії. Кінопокази проводяться щодня о 10:00 до 23 квітня. Відвідати їх можна за умови попередньої реєстрації.

"Для нас важливо не лише заохочувати найменше покоління дивитись український контент безпечно та зручно, але й стимулювати їх пізнавати та знати історію своєї країни. "Книга-мандрівка" – це якраз той проєкт, що покликаний розказати справжню, неспаплюжену історію про велич українських міст. Тому тепер діти та дорослі можуть вирушити у корисну та цікаву відеомандрівку на Київстар ТБ без додаткової плати", – зазначив Павло Рибак, СЕО Київстар ТБ.

"Книга-мандрівка. Міста" — це неймовірна подорож українськими містами, які продемонстрували патріотизм, хоробрість та стійкість, а також стали прикладом незламності для усього світу. На глядачів чекають серії із містами Київ, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Чернігів та Суми. Один із епізодів присвячений Чорнобилю.

В основі мультсеріалу однойменні книжки, які можна придбати в українських книгарнях. Проєкт розповідає про автентичність і винятковість українських міст, а цікаві й унікальні факти зацікавлять як дітей, так і дорослих. До його створення долучились відомі літератори, культурні діячі та співаки: Сергій Жадан, брати Капранови, Тарас Тополя, Ірена Карпа. Також, кожна серія мультсеріалу озвучена відомими голосами, наприклад, в епізоді про Харків козаком Харко став Олег "Фагот" Михайлюта.

Проєкт створений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)". Київстар ТБ та 1+1 media виступили медійними партнерами ініціативи.

    Реклама на dsnews.ua