• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Як Lenovo допомагає організаціям визначити пріоритети кібербезпеки в еру віддаленої робочої сили

Коли більшість компаній переходять на віддалену або гібридну роботу в різних галузях, професіонали віддають перевагу гнучкості роботи з дому

Реклама на dsnews.ua

Згідно з дослідженням Lenovo під назвою "Майбутнє роботи та цифрової трансформації", 88 відсотків співробітників великих компаній хочуть працювати з дому або працювати з будь-якого місця принаймні частину робочого тижня. Компанії, схоже, також такої самої думки, оскільки 83 відсотки осіб, які приймають рішення в ІТ, заявили, що очікують: майбутні робочі місця будуть віддаленими принаймні півмісяця чи півтижня.

Однак ця зміна парадигми супроводжується власним набором проблем. І одна із перших у компаній – кібербезпека. Кібербезпека викликає занепокоєння навіть для добре контрольованих офісних середовищ, і ризик лише збільшується у процесі налаштування віддаленої роботи. Адже, коли спалахнула пандемія COVID-19, поширилися і атаки кібершахраїв.

Переміщення пріоритетів у бік кібербезпеки

Перехід до онлайн бізнес-моделі має певні виклики, але те ж саме дослідження Lenovo показує, що безпека та конфіденційність даних – пріоритет №1 для керівників ІТ-департаментів. Кібербезпека – вже застаріла проблема для бізнесу, але нинішня криза відновила її важливість. Зміна пріоритетів відбувається у зв’язку зі зростанням використання віддалених хмарних засобів і інструментів для спільної роботи. Дані компанії тепер у зоні ще більш високого ризику, оскільки до них можна отримати доступ із дому, де ІТ-команди мають обмежений контроль над своїми інструментами.

Багато організацій при визначенні політики безпеки зосереджуються на антивірусних технологіях. Але сьогодні менше 40 відсотків атак пов’язані зі шкідливим програмним забезпеченням. Підприємства також намагаються захистити периметр мережі, але сучасні хакери знаходять нові способи проникнення в мережі та виконання шкідливих кодів на кінцевих точках системи.

Недостатньо дивитися лише на периметр: автентифікація мережі та безпека інфраструктури будуть марними, якщо кінцеві пристрої не захищені. Від крадіжки пристроїв до несанкціонованого доступу до пошкоджень пристроїв і програм-вимагачів — втрата важливих даних та інформації через кінцеві пристрої може коштувати організації цілих статків.

Реклама на dsnews.ua

Компанії повинні інвестувати в безпеку кінцевих точок

Підприємства більше не можуть розглядати безпеку як ще одну проблему ІТ. Настав час подумати: як захистити кінцеві точки або точки входу пристроїв користувачів, таких як настільні комп’ютери, ноутбуки та мобільні пристрої, від шкідливих дій в Інтернеті.

Зважаючи на ці виклики, добре підготувати плани безперервності, такі як резервне копіювання даних у хмарі, резервне копіювання фізичних даних та навчання безпеки даних. З огляду на це, сучасним ІТ-відділам також доводиться стикатися зі зростанням витрат на ресурси безпеки та відповідності даних.

Підприємствам потрібні надійні технологічні партнери, щоб повністю керувати своїм апаратним та програмним забезпеченням і сервісами, щоб максимізувати цінність і підвищити безпеку.

Подумайте про безпеку з ThinkShield

Філософія Lenovo щодо безпеки є всеохоплюючою. Найкраще у своєму класі апаратне забезпечення, надійне програмне забезпечення, повна перевірка компонентів, впровадження і розширення технологій безпеки та безпечний ланцюг поставок – це основа сучасного безпечного ІТ-середовища. Lenovo, як компанія із 37-річним досвідом у сфері виробництва ПК та роботи з організаціями, створила рішення, яке охоплює політику безпеки на 360 градусів, щоб захистити мережі, пристрої та дані компанії від кіберзагроз.

Компанія співпрацює з найнадійнішими постачальниками безпеки в галузі і пропонує ThinkShield, комплексну та настроювану платформу захисту. Платформа містить найсучасніші продукти, програмне забезпечення та сервіси, які захищають бізнес: від пристроїв, даних та ідентифікаційних даних, до онлайн-сервісів. Сюди входить Absolute, який вбудований у прошивку пристроїв Lenovo. Він пропонує дані про парк пристроїв, випереджає ризики та вразливості, автоматизує інвентаризацію обладнання та програмного забезпечення, а також виявляє економію в межах вашого бюджету.

Іншим рішенням є SentinelOne, який пропонує поведінковий "штучний інтелект", який повністю замінює антивірус і забезпечує запобігання, виявлення, реагування та пошук відомих і ніколи раніше небачених штамів шкідливих програм у реальному часі.

Для захисту пристроїв рішення включають Lenovo Patch для SCCM, Intel Boot Guard, Lenovo Self-Healing BIOS, Lenovo HTTPS Boot та інші. Для захисту даних – Winmagic, Intel Remote Secure Erase, Lenovo Secure Wipe, пароль керування системою тощо. Для захисту ідентифікаційних даних компанія пропонує Intel Authenticate Multifactor, Glance: Detection Gaze, FIDO, Match on Chip Fingerprint тощо. Щоб увімкнути захист в Інтернеті, можна скористатися Lenovo Wi-Fi Security, консоллю безпеки Lenovo, інфрачервоною камерою тощо. Щоб вам не заважали сусіди літаком і не дивилися, чим ви займаєтеся на ноутбуці, ви можете активувати ePrivacy фільтр, і ніхто не зможе побачити ваш екран. Якщо у вас ноутбук ThinkPad із вбудованою інфрачервоною камерою, ви можете активувати безкоштовну утиліту Glaze Gaze. Якщо ви відходите від комп'ютера, він блокує сесію. Якщо хтось підходить збоку, він це помічає та повідомляє вам про це. Різних варіантів автентифікації користувача на ноутбуці ThinkPad – безліч. Найпопулярніший метод аутентифікації зараз – за відбитком пальця. У конфігураціях з інфрачервоною камерою є функція логіна по обличчю, Windows Hello, і вона чудово працює, навіть якщо ви в окулярах.

Більше того, кожен новий продукт Lenovo, від ноутбуків ThinkPad, ПК ThinkCentre, робочих станцій, пристроїв ThinkSmart до центрів обробки даних і ThinkIoT, безпечний за своєю конструкцією з вбудованим рішенням ThinkShield. Іншими словами, Lenovo – надійний партнер, який захищає бізнес від сучасних кіберзлочинців, не гальмуючи роботу співробітників.

У сучасному робочому середовищі життєво важливо, щоб підприємства мали план дій у надзвичайних ситуаціях для безпеки. Захист пристроїв у еру віддаленої роботи буде нелегким, але це буде найкраща інвестиція, яку ви можете зробити для свого бізнесу, і це прокладе шлях до майбутнього успіху.

Як малий і середній бізнес, з розумнішими технологіями та часом на вашому боці, ви можете зосередитися на тому, щоб бути продуктивними. Ознайомтеся з асортиментом пристроїв Lenovo ThinkPad і ThinkBook, які дадуть вашому бізнесу конкурентну перевагу в нових умовах.

    Реклама на dsnews.ua