• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Великі телевізори LG: органічна частина інтер’єру

Сучасні OLED-телевізори з великими діагоналями — це вже не «просто телевізор», який здатний показувати новини або кіно. Це і центр управління всією домашньою електронікою, і частина дизайну квартири, і повсякденний помічник у справах

LG
LG
Реклама на dsnews.ua

Всі ми, напевно, в дитинстві читали наукову фантастику. Багато що в нашому сьогоднішньому житті було передбачено саме там. І нерідко в фантастичних романах можна було зустріти великі настінні телевізійні екрани для відображення інформації і багато чого іншого. Однак навіть письменники-фантасти не змогли передбачити, що колись такі екрани стануть не просто частиною інтер’єру сучасного будинку, а і його інтелектуальним центром.

Те, що не передбачили фантасти, втілила в життя корейська компанія LG, яка представила в Україні свої моделі телевізорів OLED77GX6LA (найтехнологічніший телевізор, 77 дюймів і 65 дюймів, серія GX) і OLED65WX (найтонший телевізор у світі з товщиною 3,86 мм, 65 дюймів, серія WX). Обидва — з власною операційною системою WebOS, що фактично стирає межу між телевізором і комп’ютером.

Моделі телевізорів OLED77GX6LA і OLED65WX
Моделі телевізорів OLED77GX6LA і OLED65WX

Якщо дивитися «зовні», то головна особливість кожного з них — це дизайн. В апарата (язик не повертається назвати це комплексне рішення просто «телевізор») OLED77GX6LA індекс GX означає «Дизайн Галерея». Там усі-усі-усі технології разом з екраном і корпусом вмістилися всього в двох сантиметрах товщини. У телевізорі є можливість вивести на екран картини відомих художників, які вже є в галереї, абсолютно безкоштовно. Тобто висить на стіні класична картина, а одне натискання кнопки на пульті — і це вже величезний екран, вікно в світ інформації та розваг.

У середині ж у нього — такий набір інноваційних рішень від LG, як інтелектуальний процесор α9 III покоління 4К, звук Dolby Vision IQ та Dolby Atmos, технологія штучного інтелекту ThinQ, режим FILMMAKER MODE ™. Ну а унікальна якість 4К-екрану з роздільною здатністю 3840*2160 забезпечується технологією пікселів, що самі підсвічуються, — LG OLED, частотою оновлення 100 Hz і технологією True Motion (поліпшення чіткості динамічного зображення).

До слова, спеціально для цього телевізора був розроблений надзвичайно компактний (і тонкий — 3 см завтовшки) саундбар LG GX. Особливо висока — до пари зображенню на телевізорі — якість звуку в ньому забезпечують 3.1-канальна система, а також технології Dolby Atmos/DTS: X, Dolby Vision, High Resolution Audio і 4K Pass Through.

Спеціально  для цього телевізора був розроблений надзвичайно компактний (і тонкий — 3 см завтовшки) саундбар LG GX
Спеціально для цього телевізора був розроблений надзвичайно компактний (і тонкий — 3 см завтовшки) саундбар LG GX

Апарат OLED65WX, можна сказати, пішов ще далі в справі перетворення в простий елемент дизайну квартири. Індекс WX (Wallpaper design — «Дизайн Шпалери») вказує на товщину екрану всього 0,38 см. Зрозуміло, що для досягнення такої товщини інженерам компанії довелося винести всі «мізки» телевізора в окремий блок, який також виконує функцію саундбара з динаміком 4.2.

Технічна начинка — приблизно та ж, що і у попередньої моделі: завдяки алгоритмам глибинного навчання інтелектуальний процесор α9 Gen3 4K аналізує контент, щоб створити максимально можливий ефект присутності. Обидві описані моделі завдяки інтелектуальній технології LG ThinQ AI також орієнтовані на те, щоб бути центром управління «розумним будинком».

Ця технологія дозволяє управляти всією екосистемою домашніх пристроїв через Home IoT з функцією розпізнавання природного голосу, а для цього не потрібен пульт дистанційного керування. Нарешті, обидва апарати сумісні з екосистемою і пристроями Apple. І мова тут не тільки про оригінальні шоу і фільми від Apple TV + (це теж є, зрозуміло). Телевізори підтримують технології AirPlay 2 (дозволяють транслювати відео, фото, музику та інший контент з пристроїв Apple прямо на смарт-телевізор) і HomeKit (управління пристроями системи «розумного будинку» через гаджети Apple.

    Реклама на dsnews.ua