• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Старі обличчя" і адвокат Ассанжа: хто увійшов у новий уряд Франції

Реклама на dsnews.ua
У Франції оголосили склад нового кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Жаном Кастексом

Про це йдеться у публікації "РБК-Україна", передає "ДС".

Як зазначається, завдання нового кабміну - подолати коронавирусный кризу і дати новий імпульс президентства Еммануеля Макрона.

Прем'єр-міністром призначили Жана Кастекса.

Свої пости зберегли міністр економіки і фінансів Брюно Ле Мер, міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан, міністр охорони здоров'я Олів'є Віра, міністр освіти Жан-Мішель Бланкер, міністр збройних сил Флоранс Парлі.

Також залишилися на посадах міністр управління територіями і зв'язків з територіальними громадами Жаклін Гуро і міністр вищої освіти, науки та інновацій Фредерік Відаль.

Міністерство юстиції очолив Ерік Дюпон-Моретті, який був адвокатом Джуліана Ассанжа у Франції. Дюпон-Моретті відомий рекордною кількістю перемог в судових процесах.

На посаду міністра внутрішніх справ перейшов екс-глава міністерства бюджету Жеральд Дарманен. Він очолив МВС, незважаючи на звинувачення в зґвалтуванні в 2009 році. Політик спростовував звинувачення, і вони були зняті в 2018 році. Однак на початку 2020-го апеляційний суд розпорядився відновити розслідування.

Міністром сільського господарства і продовольства став Жульєн Денорманди, міністром трансформації та державної служби - Амелі де Мончален, міністром культури - Розлін Башло.

Як повідомляла "ДС", прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп подав у відставку 3 липня, після чого почалося формування нового уряду.

    Реклама на dsnews.ua