• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Трампа посилають": Путін пояснив складну ситуацію з коронавірусом в США

Реклама на dsnews.ua
Складна ситуація з поширенням коронавирусной інфекції у США виникла у зв'язку з системою управління, коли губернатори можуть не послухатися президента

У цьому впевнений президент Росії Володимир Путін, повідомляє "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Ми говоримо про те, що при певних витратах, проблеми, при втратах, але все-таки досить ритмічно, так скажемо, працюємо і виходимо з цієї ситуації з коронавірусом впевнено, з мінімальними втратами, дай Бог, щоб так і далі було. А в Штатах так не відбувається", - сказав він в інтерв'ю програмі "Москва. Кремль. Путін", фрагмент якої виклав в instagram її автор Павло Зарубін.

Президент Росії вважає, що це "пов'язано з системою управління".

За його словами, розширене уряд РФ - кабінет міністрів і глави регіонів - працюють як одна команда". "Я сумніваюся, щоб хтось у нас десь або в уряді, або в регіонах сказав: не будемо робити там, що уряд говорить або президент говорить", - зауважив Путін.

У США ж, підкреслив він, все інакше. "Ось, президент каже: треба зробити так-то, так-то, а на місцях губернатори кажуть: та пішов ти подалі", - сказав глава уряду.

Як заявив Путін, "і мені здається, проблема полягає в тому, що групові партійні інтереси в даному випадку ставляться вище інтересів усього суспільства і інтересів народу".

Президент РФ зазначив, що "демократія - це влада народу, але якщо народ обирає вищі органи влади, то ці вищі органи влади наділені довірою народу і мають право побудувати роботу таким чином, щоб гарантувати інтереси переважної більшості населення країни".

Станом на зараз у США зареєстровано 2 млн 84,5 тис. випадків зараження коронавірусом, 115,5 з яких - летальні. Штати лідирують за кількістю хворих і померлих від COVID-19.

Росія опинилася на третьому місці в антирейтингу зараження - 528,2 тис. хворих і 6,9 тис. - померлих.

Як повідомляла "ДС", у Всесвітній організації охорони здоров'я засумнівалися в правдивості офіційної статистики Росії по зараженню коронавірусом. Мова йде про занадто малій кількості смертей у порівнянні з числом підтверджених випадків.

    Реклама на dsnews.ua