• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

"Я б показав їм кузькіну мать!" Додон розмріявся про президентській республіці

Реклама на dsnews.ua
Президент Молдови Ігор Додон виступив за встановлення в країні президентської форми правління, як у США та Білорусі

В ефірі відеоплатформи "Президент відповідає" 12 червня Додон відмітив, що в цьому випадку корумповані судді і "бандити" понесли б покарання, передає "ДС" з посиланням на NewsMaker.

За словами Додона, зараз у нього як у президента немає повноважень для притягнення до відповідальності корумпованих депутатів і суддів.

"Якщо б у нас була президентська республіка, тоді вдарив би кулаком по столу і поставив на місце і прокурора, і суддю, і депутата, і прем'єр-міністра. Але у нас не президентська республіка. Якщо б у мене була можливість, я б давно показав їм "кузькіну мать". Наприклад, у США президентська форма правління, в Білорусі теж. Тому там, якщо президент сказав - розмову закінчено", - заявив Додон.

"Я вважаю, що Молдова повинна бути президентською республікою: обрав президента, народ висловив йому довіру і нехай працює. Не впорався - до побачення! Це було б рішення для нинішньої ситуації в Молдові: наведемо порядок і зробимо парламентаризм, як у Європі. Інакше з цими бандитами не можна. Поки дубиною по голові не стукнешь, вони не зрозуміють", - додав він.

    Реклама на dsnews.ua