• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

18-річна екоактивістка Грета Тунберг пожертвувала 100 тисяч євро на вакцину для бідних країн

Активістка Грета Тунберг зробила пожертву в розмірі 100 тисяч євро зі свого благодійного фонду в Фонд ВООЗ для придбання вакцин у бідних країнах

Грета Тунберг
Грета Тунберг
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації DW, передає "ДС".

Повідомляється, що екоативістка пожертвувала 100 тисяч євро (120 тисяч доларів США) зі свого благодійного фонду в Фонд ВООЗ на допомогу в придбанні вакцин проти COVID-19 для країн, де вони необхідні, особливо в бідних країнах.

Також Грета Тунберг зробила заяву, що найбагатші країни придбали більшість доз вакцини COVID-19, а в бідніших країнах їх не вистачає.

"Абсолютно неетично, що країни з високим рівнем доходів зараз вакцинують молодих і здорових людей, якщо це відбувається за рахунок людей із груп ризику та тих, хто знаходиться на передовій боротьби, на відміну від країн із низьким і середнім рівнем доходів", — сказала вона.

Тунберг привітала розробку вакцин проти COVID-19 в "рекордні терміни", однак екоактивістка навела оцінки, що вакцину отримала кожна четверта людина в країнах з високим рівнем доходу, в той час як в країнах із середнім і низьким рівнем доходів вакцинувалися тільки 1 з 500 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua