• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Адміністрація Трампа може ухвалити нові санкції проти "Північного потоку-2", – ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Державний департамент США повідомив європейські компанії, які причетні до будівництва російського газопроводу "Північний потік-2", про ризик запровадження нових санкцій адміністрацією чинного президента Дональда Трампа

Про це із посиланням на два джерела повідомило агентство Reuters, інформує "ДС".

Джерела зазначають, що у Трампа готують останній санкційний пакет проти газопроводу. 

"Ми намагаємось проінформувати компанії про ризики та переконати їх відмовитись від цієї справи, допоки не стало занадто пізно", – на умовах анонімності сказало джерело в уряді США. 

За його словами, до четверга чи п’ятниці Держдеп опублікує звіт про компанії, які, на його думку, допомагають будівництву трубопроводу від Росії до Німеччини. У документі можуть фігурувати компанії, які займаються страхуванням, прокладанням підводного трубопроводу та перевіркою проєкту. 

Ймовірно, під санкціями може опинитись страхова група Zurich Insurance Group. Джерела агентства вказують, що останні місяці європейські компанії отримували запити від Держдепу щодо своєї ролі у будівництві труби. 

Як писала "ДС", на початку грудня 2020 року Палата представників і Сенат США погодили й внесли у проєкт оборонного бюджету країни на наступний рік поправки, що передбачають посилення санкцій проти газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік". Також повідомлялося, що обраний президент США Джо Байден налаштований повністю закрити проєкт російського газопроводу.

    Реклама на dsnews.ua