• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Адвокат розповів про погіршення здоров'я голодуючого Саакашвілі: за ґратами набрякають ноги

У третього президента Грузії Михаїла Саакашвілі, який оголосив голодування в тюрмі, погіршився стан здоров'я. Саакашвілі важко пересуватися через набряк ніг

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив його адвокат Бека Басілая, передає "ДС" з посиланням на РИА-Новости.

"Голодування Михаїла Саакашвілі переходить в досить важку фазу, ми бачимо результати цього, у нього проблеми з пересуванням, і, за його словами, у нього набрякли ноги. Коли він розмовляє і його моторика, і його рух ясно і очевидно свідчать про те, що негативні наслідки голодування очевидні. Проте Михаїл Саакашвілі сильний, але голод призведе до подальшого погіршення здоров'я", — сказав адвокат журналістам.

Басілая додав, що особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе досі не може увійти в камеру, оскільки адміністрація поки не видала йому перепустку.

Сам Саакашвілі в черговому посланні з тюремної камери закликав своїх прихильників до активних дій, зокрема до мобілізації до акції 14 жовтня.

Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Як заявив прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, політик повернувся на батьківщину, щоб влаштовувати безлади і вбивства опозиціонерів. Він додав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін.

Нагадаємо, народний депутат фракції "Слуга народу" Ліза Ясько, яка перебуває в любовних відносинах із Саакашвілі, минулого тижня двічі відвідувала його в грузинській в'язниці. За словами Ясько, третьому президентові Грузії видали банківську карту і він може здійснювати покупки. В першу чергу він купив телевізор, "щоб знати, що відбувається в світі".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua