• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Афіші в центрі Брюсселя "прикрасили" депутатом-забіякою Мірошниченко (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Королівський оперний театр Ла Монне, розташований в Брюсселі, рекламує свій новий сезон, використовуючи фото і відео бійки депутатів у Верховній Раді України

Бельгійські театрали використовували бійки "свободівця" Ігоря Мірошниченка з колегами-комуністами, а також знаменитий захоплення Олегом Барною колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, передає "ДС".

В центрі Брюсселя у великій кількості розвішані плакати з рекламою сезону 2020-2021 в Ла Монне, на яких зображена бійка депутата-свободівця Ігоря Мірошниченка з колегою з КПУ влітку 2014 року. Крім назви театру на них також видніється слоган нового сезону - Once Upon Now ("Одного разу зараз"), пише видання ТһеБабель.

Відео бійок у Раді театр використовував і в промо-роликах. На відео серед інших є інцидент з депутатом від "Блоку Петра Порошенко" Олегом Барною, який у грудні 2015 року намагався "винести" прем'єра Арсенія Яценюка, який виступав з трибуни, а також атаку опозиції з закидання яйцями спікера Володимира Литвина в 2010 році.

Фотографії з Ради також використовуються на сайті Ла Монне для "обкладинки" афіші сезону.

У поясненні до кампанії театр вказує, що людство увійшло у нове десятиріччя, яке може стати періодом політичної та соціальної нестабільності в світі. "Ми не можемо відвернутися від насущних проблем, що стоять перед сучасним суспільством", - йдеться в анотації до сезону, який стартував у березні.

Скандальний Ігор Мірошниченко, який зараз є депутатом Київради від ВО "Свобода", досить передбачувано відреагував на використання фотографій з ним, відзначає Абзац.

"Дати коммуняке в хлебало - ніколи не гріх! Хоча б таким чином, але до високого мистецтва приєднався", - написав він у себе в Facebook.

У свою чергу користувачі Youtube в коментарях під відео висловили жаль з приводу того, що Україна асоціюється в Європі з бійками нардепів:

    Реклама на dsnews.ua