• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Албанія оголосила персоною нон грата російського дипломата-ковідіота

Реклама на dsnews.ua

Албанія оголосила співробітника посольства Росії Олексія Кривошеєва персоною нон грата

Це було зроблено за недотримання росіянином запроваджених в Албанії протиепідемічних правил, повідомляє "ДС" з посиланням на "Балканський оглядач".

Албанське Міністерство закордонних справ закликало російського дипломата залишити країну за 72 години.

З квітня минулого року і до останнього часу албанський уряд постійно скаржився на російського дипломата. Високопоставлені представники МЗС Албанії навіть звʼязувалися з послом Росії в Тирані, висловлюючи занепокоєння з приводу постійних порушень працівником дипломатичної місії заходів проти епідемії COVID-19.

Попри обіцянки, що порушення більше не повторяться, дипломат продовжував порушувати протиепідемічні заходи.

"Албанський уряд бажає зміцнити дружні стосунки з Російською Федерацією та шкодує, що доброзичливість обох сторін була порушена неодноразовими окремими діями російського дипломатичного персоналу в Тирані, внаслідок невиконання заходів, вжитих албанською владою для захисту населення до COVID-19", — наголошується в повідомленні зовнішньополітичного відомства.

Міністерство закордонних справ не надало детальну інформацію про вчинені порушення, а також не назвало посаду дипломата.

У посольстві Росії в Албанії назвали всі звинувачення на адресу російського дипломата необгрунтованими, та заявили, що розкриття імені дипломата в пресрелізі МЗС грубо суперечить усталеній міжнародній дипломатичній практиці.

Як відомо, Албанія встановила нічну комендантську годину, обов’язкове використання масок у приміщеннях та на відкритому повітрі і ввела правила соціального дистанціювання.

З 11 січня в Албанії розпочалася вакцинація від коронавірусної інфекції COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua