• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Американська компанія припинила постачати росіянам "Віагру"

Американська біофармацевтична компанія "Віатріс" проінформувала про зупинення постачання препарату "Віагра" у формі таблеток до Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства промисловості та торгівлі РФ, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс". 

Зазначається, що Лікарський препарат силденафіл, більш відомий як "Віагра", не виробляється на території Росії. За даними російського відомства, рішення американської компанії про припинення постачання даної продукції до РФ було прийнято ще минулого року.

При цьому там додали, що в Росії нібито є можливість виробляти віагру на території своєї держави. Для реалізації цієї задачі, зокрема, є необхідні технологічні можливості.

"Наразі забезпечено технологічну можливість виробництва лікарських препаратів з міжнародним непатентованим найменуванням силденафіл на території Росії, у тому числі за повним циклом, включно з синтезом фармацевтичної субстанції 8 компаніями з 36-ти", – заявили в російському відомстві.

Як писала "ДС", майже всі іноземні фармацевтичні компанії зупинили проведення клінічних досліджень своїх ліків у Росії внаслідок проблем зі своєчасною доставкою біоматеріалів у лабораторію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua