• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Американська контррозвідка повідомила, як Росія впливає на вибори в США

Реклама на dsnews.ua

Росія використовувала Андрія Деркача, колишнього регіонала, а нині позафракційного народного депутата, щоб підірвати позицію Демократичної партії і очорнити кандидата в президенти США Джо Байдена

Про це йдеться у заяві голови Національного центру контррозвідки і безпеки Вільяма Эванины, опублікованому на його сайті, передає "ДС".

В цілому заяву присвячена подробицям діяльності противників США щодо виборів у країні, які відбудуться восени цього року.

За його словами, нинішні дії Росії "узгоджуються з публічною критикою Москви" на адресу Байдена в ті часи, коли він ще був віце-президентом США, "за його роль у політиці адміністрації Барака Обами щодо України і підтримку антипутінської опозиції всередині Росії".

В якості прикладу Эванина назвав скандал навколо "плівок Деркача". На його думку, Деркач, який опублікував ці записи, є "проросійським українським парламентарієм". Мета Деркача — "підірвати кандидатуру Байдена і позицію Демократичної партії", зазначив Эванина.

У той же час позицію Трампа, за його словами, російська влада, навпаки, намагаються поліпшити.

"Деякі пов'язані з Кремлем особи також прагнуть підтримати кандидатуру президента Трампа в соціальних мережах і на російському телебаченні", — заявив глава американської контррозвідки.

Нагадаємо, у США оголосили нагороду у $10 млн за інформацію про осіб, які втручаються у виборчий процес в США.

    Реклама на dsnews.ua