• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Американський безпілотник провів розвідку кордонів РФ, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Стратегічний розвідувальний безпілотник ВПС США RQ-4B Global Hawk здійснив семигодинний розвідувальний політ у західних кордонів РФ

Безпілотник ВПС США з бортовим номером 11-2048, що вилетів з авіаційної бази Сігонелла на італійському острові Сицилія, скоїв семигодинний політ уздовж кордонів Калінінградській області в небі над Литвою, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

Як повідомляється, безпілотник ВПС США з бортовим номером 11-2048, що вилетів з авіаційної бази Сігонелла на італійському острові Сицилія, скоїв семигодинний політ уздовж кордонів Калінінградській області в небі над Литвою.

Після чого безпілотник попрямував в повітряний простір Естонії і протягом години курсував уздовж кордонів Псковської і Ленінградської областей.

Відзначається, що політ проходив на висоті 16 тис. метрів. Маршрут безпілотника до російських кордонів у регіоні Балтики проходив над Грецією, Болгарією, Румунією, Україною та країнами Балтії.

Також повідомляється, що був зафіксований черговий політ патрульного протичовнового літака ВМС США Р-8А Poseidon поблизу узбережжя Сирії та розташованих там російських авіабаз "Хмеймим".

    Реклама на dsnews.ua