• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Американський генерал очікує "жорстку політику" Байдена по Росії

Реклама на dsnews.ua

Політика адміністрації обраного президента США Джозефа Байдена буде значно жорсткішою щодо Росії в порівнянні з політикою адміністрації попередника Байдена Дональда Трампа

Таку думку в інтерв'ю ТСН висловив генерал-лейтенант, екскомандувач сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес., Передає "ДС".

За його словами, найбільш помітним стане те, що адміністрація Байдена тісніше співпрацюватиме з міжнародними партнерами і союзниками.

"Ймовірно, (адміністрація Байдена — "ДС") буде більше поважати міжнародні угоди. Безумовно, буде працювати в рамках НАТО. Тому я думаю, що це буде головним в більш традиційному багаторівневому підході до зовнішньої політики", — сказав Ходжес.

"Я б очікував, що адміністрація Байдена буде дуже жорсткою по відношенню до Кремля. За останній рік опоненти президента (Трампа — "ДС") Засуджували його за недостатньо жорстку позицію по відношенню до Кремля. Тому я сподіваюся, що вони (адміністрація Байдена — "ДС") будуть жорсткими стосовно Кремля", — вказав генерал.

Нагадаємо, сам Джо Байден заявив, що протягом своїх перших 100 днів перебування на посаді має намір реалізувати імміграційну реформу, скасувати укази Дональда Трампа про навколишнє середовище і допомогти владі штатів в боротьбі з коронавірусом.

Як повідомляла "ДС", 3 листопада в США відбулися президентські вибори. За результатами підрахунку голосів, перемогу на них здобув Джо Байден — він отримав 306 голосів вибірників при 270 необхідних. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів в окремих штатах. Втім, Байдена вже почали вітати іноземні лідери, а сам він робить призначення в перехідній адміністрації.

    Реклама на dsnews.ua