• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Анатолій Вассерман вирішив балотуватися в депутати Держдуми Росії

Уродженець Одеси, журналіст, публіцист, телеведучий Анатолій Вассерман повідомив, що братиме участь у виборах до Держдуми Росії як самовисуванець по 205-му одномандатному округу Москви (Ізмайлово, Преображенське)

Анатолій Вассерман
Анатолій Вассерман
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах, передає "ДС".

"Моя партія — ви, мої виборці. На нинішні вибори я йду самовисуванцем. Хоча це слово не точне: мене висуваєте ви, жителі округу. Якщо довірите мені двічі: підписами за моє висування зараз і голосами на вересневих виборах, ми разом багато зробимо", — заявив Вассерман, звертаючись до жителів Східного адміністративного округу Москви.

Вассерман також озвучив основні проблеми, якими він планує займатися, якщо стане депутатом. До їх числа він включив будівництво метро в районі Гольяново, питання охорони здоровʼя, розвиток стадіонів «Крила Рад» і «Локомотив», а також збереження Преображенського ринку.

Раніше в пресслужбі "Справедлива Росія — За правду" журналістам повідомляли, що Вассерман вступив у партію і планує брати участь у виборах до Держдуми восени.

Відзначимо, що Вассерман до початку війни жив і працював в Україні, під час виборчої кампанії до Верховної Ради України 2012 року був довіреною особою кандидата в народні депутати Ігоря Маркова, а в 2015 році подав заяву про прийом до громадянства Російської Федерації, задоволене Указом президента Російської Федерації від 27 січня 2016 року.

Нагадаємо, раніше американський актор Стівен Сігал вирішив вступити в партію "Справедлива Росія — За правду", співголовою якої є письменник Захар Прилєпін, котрий воював за "ДНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua